Duminică, 02 Iunie 2013 00:00

Posturi Vacante

Scris de
Evaluaţi acest articol
(6 voturi)

SRL "Bălţi-Gaz" - este o întreprindere care permanent se dezvoltă şi păşeşte încrezut în viitor. Fiecare realizare a întreprinderii- este în primul rînd realizarea colaboratorilor ei. Noi căutăm pe acei care caută posibilitatea de a se realiza profesional şi de căpăta experienţă într-o întreprindere cu o dezvoltare dinamică.

DORIŢI SĂ VĂ REALIZAŢI CAPACITĂŢILE, SĂ GĂSIŢI APLICARE COMPETENŢELOR PE CARE LE DEŢINEŢI?

             ATUNCI ALĂTURAŢI-VĂ COLECTIVULUI NOSTRU

  • Asistent Director

            Cerințe:

         - Studii superioare;

         - Abilităţi de organizare, analiză, comunicare verbală şi scrisă, planificare profesională, responsabilitate;

         - Cunoşaterea limbilor româna, rusa și se facilitează cunoaşterea limbii engleză;

         - Cunoştinţe aprovundate al PC, Word, Excel ...

            Oferim:

          - Posibilitate de a lucra într-o companie tînără, performantă şi în continuă creştere;

          - Pachetul social deplin, salariu fără întîrzieri;

  • Economist

            Cerințe:

         - Studii în domeniile Economie/Contabilitate/Finanțe;

         - Abilităţi de organizare, analiză, comunicare verbală şi scrisă, responsabilitate;

         - Cunoașterea limbilor româna, rusa;

         - Cunoașterea legislației în vigoare (Actelor legislative și de reglementare privind planificarea, contabilizarea și analiza activității întreprinderii);

         - Cunoştinţe aprovundate al PC, 1C, Word, Excel ...

            Responsabilități:

         - Calcularea și analiza costurilor;;

         - Participarea la formarea bugetului;

         - Participarea la elaborarea normelor de muncă, normelor de casare și alte acte normative;

         - Analiza cheltuielilor a centrelor de cost;

         - Întocmirea calculaţiilor şi devizelor de cheltuieli;

         - Elaborarea și întocmirea rapoartelor de statistică și de gestiune;

         - Participarea la inventariere.

            Oferim:

  • Şofer

            Cerințe:

         - Permis de conducere categoria B+С (stagiu mai mult de 2 ani);;

         - Atenţie, responsabilitate, corectitudine;

            Oferim:

Citit 3357 ori Ultima modificare Miercuri, 10 Iulie 2019 10:56
Mai multe din această categorie: « Tarife Contacte »
Login pentru a posta comentarii

Telefon de încredere

Nr tel. de încredere
/0231/ 2-79-30

Ghişeu unic

Referitor la întrebările apărute apelaţi "Ghişeul unic":

m.Bălți, str.Sf.Nicolae, 43, tel:0231 52130
or.Rîșcani, str.31 August,38A, tel:0256 23881
or.Glodeni, str.Tricolorului, 10, tel:0249 23274
or.Fălești, str.Al.cel Bun, 21A, tel:0259 49001
or.Sîngerei, str.Buianov, 6, tel:0262 92404

Serviciu intervenţii gaze

Dacă simţiţi miros de gaze, apelaţi 904

Tariful curent

Pînă la 30m3 -4 705         fără TVA

Peste 30м3 - 4 895                                      fără TVA